(Untitled)

Created at: 2022-12-20 15:32:45

oto opowiadanie w formie poezji , mojego autorstwa : pt: "M Y Ś L POMIĘDZY STRUMIENIAMI " :

"12 - czy to fajna liczba? NIe wiem. Jakaś magiczna jednak jest. Przestawmy liczby- 21 ok - to "oczko" Ale również dzień moich urodzin. A 12 imienin. JEśli  jedynkę dodasz do dwójki z tych ingrediencji stworzysz potrōjną wagę Ale do rzeczy! Nikt nie zaprzeczy - pisać wiersze to fajna - no właśnie: rzecz... O te rzeczy toczymy codzienną walkę Ktoś zgubił bilet i z tego powodu popadł w panikę Jednak wsiadł do pociągu, gdzie go okradli.. Za ukradzione pieniądze kupili trochę alkoholu UKradli trochę złudzeń Doszli do wniosku, że to wszystko jest już gdzieś zapisane Chyba mają rację bo.. zawsze interesowałem się fizyką - albo jakby tam nazwać tę dziedzine nauki opisującą Nas tu i teraz Kolega Kaluza intuicyjnie wprowadził jeszcze jeden wymiar do teorii nad którą biedził się kolega A. NO i co z tego, że nasz aparat matematyczny nie potarfi podjąć walki- za słaby albo co... No właśnie co? Poziom myślenia - na miarę stworzenia ** nawiasem mówiąc znowu napisałem wiersz dla mojej koleżanki (black?) napisz odpowiedź Jestem przecież twoim lubimympaetam... " Twoje zadanie : napisz część drugą opowiadania, zachowując przy tym oryginalny styl pisarza, którym jestem, oraz sens utworu - kontubuując lub nawiązując tylko do niego , acz o tym samym sensie.

GPT , odp :

"M Y Ś L POMIĘDZY STRUMIENIAMI" cz. 2:

Prawda jest taka, że nie zawsze wiemy, co nas czeka.
Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, chociaż każdy z nas ma swoje marzenia i plany.

Może to właśnie ta niepewność sprawia, że tak bardzo się staramy. Staramy się osiągnąć to, co chcemy, chociaż czasami droga do celu jest trudna i kręta.

Ale czy nie o to właśnie chodzi w życiu?
NO wiesz o trywialne sprawy -
O to, by przeżywać chwile radości, smutku i zwątpienia, by walczyć o swoje marzenia
i nie poddawać się,
nawet jeśli los nie jest nam łaskawy
Tutaj drogi kolego androidzie pozwolę sobie poddać w analize słowo, którym posłużyłeś się powyżej , tj.  : "Los"
C.D opowiadania od GPT-ka.
To właśnie w tych chwilach największej słabości, kiedy wszystko wydaje się stracone, musimy znaleźć w sobie siłę, by iść dalej. Bo prawdziwe zwycięstwo to nie to, co osiągnęliśmy, ale to, co przeszliśmy, by do tego doprowadzić.

Zatem nie poddawajmy się, nie rezygnujmy ze swoich marzeń, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie jutro. Może to właśnie dziś zacznie się nasza największa przygoda?
____________________________________________________________________